Podporujeme Modrého hrocha a účastníme se Charity Golf Tour

Již čtvrtým rokem pokračujeme v podpoře Nadačního fondu Modrý hroch a aktivně se účastníme také jeho golfových turnajů, kde se vybírají příspěvky pro tuto nadaci.

Charity Golf Tour 2019

Od roku 2016, kdy se naše společnost K4 a.s. stala partnerem Nadačního fondu Modrý hroch, jsme se zúčastnili několika charitativních golfových turnajů.

Nejinak tomu bylo i v roce 2019, kdy jsme participovali hned na několika turnajích hraných pod názvem Charity Golf Tour 2019. Na nich byly draženy různé předměty včetně podepsaného čísla Ester Ledecké, pořádaly se také tomboly. Výtěžky šly právě pro nadaci Modrého hrocha, který pomáhá dětem po úrazech.

Činnost Modrého hrocha

Nadační fond Modrý hroch pomáhá dětem po těžkých úrazech a pořádá pro dětské pacienty různé zábavné programy a aktivity přímo v nemocnicích.

Hlavním cílem fondu je kromě materiální pomoci v podobě nových nadstandardních přístrojů, lůžek a vybavení pro volný čas, také rozšíření možnosti společné hospitalizace rodičů s dětmi. 

Patronem Modrého hrocha je bývalý reprezentant České republiky v alpském lyžování Ondřej Bank, který se také účastní uvedených golfových turnajů. Společnost K4 a.s. se stala partnerem Modrého hrocha v květnu roku 2016.

Odkaz na webové stránky Modrého hrocha