Kariéra

Hlavní inženýr projektu (HIP) Brno, Praha

Společnost K4 a.s. hledá do svého brněnského týmu hlavního inženýra projektu (HIP)

Posláním společnosti K4 a.s., je poskytovat vysoce kvalitní služby v oblasti architektury, projektového inženýrství a řízení staveb s jasně definovanou přidanou hodnotou pro zákazníky a partnery

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • řízení projektů

  • pomoc klientovi při vytváření požadavků na projekt

  • vytváření zpětné vazby od zpracovatelů projektové dokumentace (PD) směrem ke klientovi

  • efektivní řízeni změn, dopad na cenu, časový HMG, kvalitu a proveditelnost záměru

  • komunikace s projekčními týmy specialistů při koordinaci projektových prací

  • udržovaní efektivních komunikačních kanálů mezi všemi zúčastněnými stranami

  • kontrola veřejnoprávních jednaní a vydávaní stavebních povolení

  • monitorovaní projektového procesu, zjišťovaní odchylek od harmonogramu projektu a navrhovaní okamžitých řešení

POŽADAVKY:

  • vysokoškolské vzdělání architektonického nebo stavebního směru

  • nejméně 8 let praxe v projektování pozemních staveb

  • aktivní znalost projekčního software (ACAD, MS Office, REVIT výhodou)

  • znalost AJ

  • řidičský průkaz skupiny B

  • komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, rozhodnost

  • individuální přístup ke klientům, časová flexibilita

NABÍZÍME:

  • zázemí významné společnosti

  • flexibilní pracovní doba

  • základní plat v rozsahu 30-38 tis. Kč (po zkušební lhůtě)

  • odměny z hospodářských výsledků zakázek

  • zaměstnanecké benefity

místo pracoviště: Brno, Praha

Podmínkou účasti je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií e-mailem na adresu [obfuscate_1_|101|92|110|96|93|113|97|58|102|46|41|95|113].

Samostatný projektant Brno

Společnost K4 a.s. hledá do svého týmu v Brně projektanty pozemních staveb.

POŽADAVKY:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru pozemního stavitelství

  • min. 3 roky praxe v oboru (je možné i méně, záleží na osobním nasazení)

  • časová flexibilita

NABÍZÍME:

místo pracoviště: Brno

Podmínkou účasti je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií e-mailem na adresu [obfuscate_1_|101|92|110|96|93|113|97|58|102|46|41|95|113] pro uchazeče do pražského týmu.

Koordinátor TZB Praha, Brno

Společnost K4 a.s. hledá do svého týmu v Praze i v Brně koordinátora technického zařízení budov.

CHARAKTERISTIKA:

Koordinátor TZB je kvalifikovaný pracovník, který řídí tým projektantů specialistů (TZB, komunikace a infrastruktura, technologie, atd.) na projektu.

ČINNOSTI A POVINNOSTI:

  • samostatně řídí a koordinuje projektanty - subdodavatele na konkrétním projektu

  • připravuje podklady pro cenové nabídky a výběr projektantů profesí pro nové projekty

  • je odpovědný za řízení zpracování projektové dokumentace subdodavatelů

POŽADAVKY:

  • angličtina - plynulá komunikace

  • manažerské dovednosti

  • obchodní dovednosti

NABÍZÍME:

  • flexibilní pracovní dobu

  • základní plat v rozsahu 28-35 tis. Kč (po zkušební lhůtě)

 místo pracoviště: Praha, Brno

Podmínkou účasti je zaslání strukturovaného životopisu e-mailem na adresu : [obfuscate_1_|101|92|110|96|93|113|97|58|102|46|41|95|113]

Stavební manažer

Společnost K4 a.s. – Divize projektového řízení, hledá do svého týmu kvalifikované stavební techniky na pozici stavebních manažerů a projektových manažerů

Posláním Divize projektového řízení K4 a.s. je poskytovat vysoce kvalitní služby v oblasti projektového inženýrství a řízení staveb s jasně definovanou přidanou hodnotou pro zákazníky a partnery.

  • organizace výběrových řízení

  • hodnocení nabídek

  • kontrola, organizace a koordinace prací na stavbě

  • technický dozor

POŽADAVKY:

  • relevantní odborné vzdělání

  • manažerské schopnosti

  • schopnost pracovat v týmu i samostatně

NABÍZÍME:

místo pracoviště: ČR

Podmínkou účasti je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií e-mailem na adresu [obfuscate_1_|98|109|111|92|100|63|107|46|41|93|117]