Předchozí projekt

Žádné předchozí

Další projekt

Žádné další

#

PROJEKT

#

DETAIL PROJEKTU

Modernizace ÚAN Zvonařka

Popis projektu

Ústřední autobusové nádraží Zvonařka

Autobusové nádraží Zvonařka je hlavním autobusovým nádražím příměstské a meziměstské dopravy v Jihomoravském kraji. Funguje již od roku 1978, přičemž zastřešení a vybudování odstavných parkovacích ploch na střeše bylo dobudováno v další etapě roku 1988. Přes nádraží Zvonařka projde denně kolem pětadvaceti tisíc cestujících.

Modernizace ÚAN Zvonařka

Naše společnost společně s architekty z CH+K dokončila projekt modernizace stávajícího autobusového nádraží. Úprav se dočkaly nástupiště a stánky drobných prodejců v severní části nádraží, které byly odstraněny a na jejich místě vznikla nová moderní odbavovací hala. Autobusové nádraží také získalo nové LED osvětlení, informační systém, mobiliář a parkovací stání pro auta i kola. K parkovacím stáním P+R na střeše budovy se dostanete novým panoramatickým výtahem. Předprostor nádraží k ulici Zvonařka upraví město Brno v navazující etapě modernizace.

Na projektu jsme spolupracovali s architektonickou kanceláří CHYBIK+KRISTOF ARCHITECTS & URBAN DESIGNERS, která byla také autorem architektonického návrhu.

Informace

Typ:
Rekonstrukce
Investor:
ČSAD Brno holding
Rok realizace:
2017-2021
Rozsah činnosti:
Projektování staveb
Výše investice
100 až 1000 mil. Kč

#

VIDEO

#

PODOBNÉ